KnjigeOBAVIJEST O AUDICIJI

Osnovna glazbena škola pri OŠ dr. Jure Turića raspisuje audiciju za upis novih učenika za školsku godinu 2020./2021.!

KnjigeVirtualna noć knjige

U ovogodišnjoj virtualnoj Noći knjige prvi se puta organizirao literarni natječaj Knjiga mi je mrak! u Dječjoj knjižnici Marina Držića za djecu od 8 do 11 godina. Zabavne teme, koje je osmislila popularna spisateljica Jelena Pervan, potaknule su brojne male spisateljice i pisce kao i našu Niku da se jave na natječaj!

Nika Nikšić je učenica 3.c razreda koja je nedavno sudjelovala i na natječaju Posadi priču! Njezin rad „Negdje daleko“ odabran je među tri najbolja.

Ovoga puta, Nika se pod mentorstvom svoje učiteljice Ane Nikšić, na natječaj javila s pričom „Ja palačinka“ i opet zasjala među tri najzanimljivija literarna rada.

Niki je ovaj put u predstavljanju naše škole pomogla učenica 4.c razreda Laura Lukac, pod mentorstvom učiteljice Šejle Kolatahi, čiji se rad našao također među prvih deset.

Biralo se između 38 radova iz različitih dijelova Hrvatske te iz Brestovca kod Bora iz Srbije, ali mašta naše Nike i Laure zaslužila je biti među deset najboljih.

Čestitamo Nika i Laura!!
Dobitnici su:
1. Fran Forko: Avantura na Pori planetu
2. Nika Nikšić: Ja palačinka
3. Tin Kovačić: Ja Svemirac
4. Bruna Mandić: Jutros sam se probudila kao palačinka
5. Martin Brčić: Baš ja
6. Lucija Graovac: Jutros sam se probudila k’o palačinka
7. Ella Barbalić: Palačinkograd
8. Josip Stužić: Magični poriluk
9. Nataly Radošević: Palačinka i Paprenko
10. Laura Lukac: Jutros sam se probudila kao palačinka

Stručna suradnica knjižničarka: Ivana Rukavina

KnjigeObavijest o završetku nastavne godine 2019./2020.

Sukladno Odluci Školskog odbora od 11. prosinca 2019. godine, nastavna godina 2019./20. za sve učenike OŠ dr. Jure Turića završava u četvrtak 25. lipnja 2020. godine.

Ivica Radošević, dip. učitelj

KnjigeJelovnik za učenike u produženom boravku za lipanj 2020.

Klikom na link možete otvoriti jelovnik za učenike u produženom boravku za lipanj 2020.

Jelovnik_LIPANJ_2020.,_novo_.doc

KnjigeJelovnik, lipanj 2020.

Klikom na link možete otvoriti jelovnik za lipanj 2020. godine.

Jelovnik_LIPANJ_2020.doc

KnjigeInformacije vezane za upis u 1. razred osnovne škole

Poštovani roditelji budućih prvašića,

budući su zbog pandemije Covid 19 produženi pregledi djece prije upisa u 1. razred osnovne škole, obavještavamo Vas da će pregledi djece u školi početi od ponedjeljka 1. lipnja 2020. godine, za koji ćete dobiti pisani poziv poštom.
Nakon obavljenog pregleda djeteta u školi izvršit će se predupis u školu. Nakon obavljenog pregleda kod školske liječnice (o kojem ćete biti naknadno informirani) dijete će biti upisano u 1. razred.
Molimo vas da za pregled u školi ponesete dokumentaciju za svoje dijete:
- Rodni list
- Domovnica
- OIB
- JMBG
U prilogu ove obavijesti nalazi se suglasnost za izborne predmete koje Vaše dijete može pohađati ukoliko se za to odlučite. Također, u prilogu se nalaze upisnica u školu i upisnica u produženi boravak ukoliko želite upisati dijete u produženi boravak.
Ako niste u mogućnosti isprintati i popuniti suglasnosti i ostale formulare kod kuće, isto ćete obaviti u školi.

Ivica Radošević, dipl. učitelj

Suglasnost_roditelja,_izborna_nastava_.doc
Upisnica_u_produženi_boravak.doc
UPISNICA_u_OŠ.pdf

KnjigeJelovnik za učenike u produženom boravku za svibanj 2020.

Klikom na link možete otvoriti Jelovnik za učenike u produženom boravku za svibanj 2020. godine.

Jelovnik,_produzeni,_svibanj_2020._.docx

NAPOMENA: Odlukom Školskog odbora produženi boravak besplatan je do kraja nastavne godine.

KnjigeJelovnik za svibanj 2020.

Klikom na link možete otvoriti jelovnik za svibanj 2020. godine.

Jelovnik,_SVIBANJ_2020_.doc

KnjigeObavijest za roditelje učenika od 1. do 4. razreda

Dragi roditelji,

HZJZ i MZO dali su upute i preporuke školama o organizaciji nastave od 25. svibnja 2020. godine.
Molimo vas da ih pažljivo pročitate.

Upute_HZJZ.pdf
Preporuke_MZO.pdf

S poštovanjem,

Ivica Radošević, dipl. učitelj

KnjigeObavijest o uredovnom radnom vremenu

Klikom na link možete otvoriti obavijest o uredovnom radnom vremenu u OŠ dr. Jure Turića.

OBAVIJEST_O_UREDOVNOM_RADNOM_VREMENU_2.doc