KnjigeČlanstvo u Oracle Akademiji

Naša škola postala je ponosni član zajednice ORACLE Academy Member Institution koja obuhvaća obrazovne institucije u više od 105 zemalja svijeta od tog 248 obrazovnih ustanova (škola, veleučilišta, fakulteta) u Hrvatskoj.

Oracle Academy zajednica bavi se promicanjem računalnih znanosti u obrazovanju i primjenom inovativnih i različitih tehnoloških područja u nastavi.

Zahvaljujući članstvu, učenici i nastavnici ove škole imat će pristup različitim IKT alatima, materijalima i izuzetno korisnim certifikatima. Našu IT stručnost prepoznao je gosp. Darko Jureković, programski menadžer.
Članstvo u programu Oracle Academy je besplatno za obrazovne ustanove i nastavnike.
Članovima Oracle Academy programa dostupne su, između ostalog, i besplatne radionice o korištenju programa Alice u nastavi/radu s učenicima.

1) Link na stranicu Oracle Academy:
Učiteljica Paula Perković
Novinarska grupa