KnjigeObavijest

Klikom na link možete otvoriti obavijest o načinu zaprimanja zahtjeva, upita i zamolbi.

Obavijest.docx

KnjigeOdluka o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi

Klikom na Link možete otvoriti Odluku o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi za učenike s teškoćama.

Odluka o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi

KnjigeObavijest o odabiru po natječaju od 10. prosinca 2019.

Klikom na link možete otvoriti obavijesti o odabiru po natječaju od 10. prosinca 2019.
Obavijest_o_izboru_učitelja_solfeggia.pdf
Obavijest_o_izboru_učitelja_harmonike.pdf
Obavijest_o_izboru_strucni_suradnik.pdf

KnjigePoziv turističkim agencijama na predstavljanje ponuda za izvanučioničku nastavu

Na temelju članka 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole, obavještavamo turističke agencije Eklata d.o.o. i Spektar putovanja da će se u četvrtak 30. siječnja 2020. godine u 17.00 sati u predvorju škole održati roditeljski sastanak vezano za odabir turističke agencije za provođenje petodnevne ekskurzije za učenike sadašnjih sedmih razreda.

Ravnatelj
Ivica Radošević

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta pomoćnika u nastavi - datum objave: 23.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za radno mjesto pomoćnika/cu u nastavi.
Natječaj,_pomocnik,_2020._.doc

KnjigeJavni poziv turističkim agencijama za dostavu ponude - datum objave: 16.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti obrazac poziva za organizaciju višednevne ekskurzije.
Poziv_2020._.docx

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta u OGŠ - datum objave: 2.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta u Osnovnoj glazbenoj školi.
Natječaj,_OGŠ_2020._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta - datum objave: 10.12.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta učitelja engleskog jezika.

NATJEČAJ,_ENGLESKI_JEZIK.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta - datum objave: 10.12.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta stručnog suradnika - knjižničara.

NATJEČAJ_STRUČNI_SURADNIK.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta (stručno osposobljavanje 30+), datum objave: 14.10.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa 30+.

Natječaj za popunu radnog mjesta (stručno osposobljavanje 30+)

Škola za život

Projekt „Odgoj za volontiranje i održivi razvoj u školama“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Projekt „Mladi za održivi razvoj Like“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Preuzimanje priručnika