KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta pomoćnika u nastavi - datum objave: 23.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za radno mjesto pomoćnika/cu u nastavi.
Natječaj,_pomocnik,_2020._.doc

KnjigeJavni poziv turističkim agencijama za dostavu ponude - datum objave: 16.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti obrazac poziva za organizaciju višednevne ekskurzije.
Poziv_2020._.docx

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta u OGŠ - datum objave: 2.1.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta u Osnovnoj glazbenoj školi.
Natječaj,_OGŠ_2020._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta - datum objave: 10.12.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta učitelja engleskog jezika.

NATJEČAJ,_ENGLESKI_JEZIK.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta - datum objave: 10.12.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta stručnog suradnika - knjižničara.

NATJEČAJ_STRUČNI_SURADNIK.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta (stručno osposobljavanje 30+), datum objave: 14.10.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa 30+.

Natječaj za popunu radnog mjesta (stručno osposobljavanje 30+)

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta - datum objave: 25.9.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta.
Natječaj,_rujan_2019.__.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta (Osnovna glazbena škola) - datum objave: 25.9.2019.

Natječaj,_rujan_2019.,_OGŠ_.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta (stručno osposobljavanje) - datum objave: 25.9.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa.
Natječaj_za_stručno_osposobljavanje,_25.9_.2019_.g_._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta, pomoćnik u nastavi - datum objave: 2.9.2019.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta, pomoćnik u nastavi.
Natječaj_pomoćnik_u_nastavi,_02._09_._2019_._.doc

Škola za život

Projekt „Odgoj za volontiranje i održivi razvoj u školama“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Projekt „Mladi za održivi razvoj Like“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.