KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta učitelja - datum objave: 8.10.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta učitelja.

Natječaj_OŠ_dr._Jure_Turića_10_2020_._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta učitelja u Osnovnoj glazbenoj školi - datum objave: 8.10.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta učitelja u Osnovnoj glazbenoj školi.

Natječaj_OGŠ_10_2020.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta, spremačica (m/ž) - datum objave: 8.10.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta spremačice (m/ž).

Natječaj_spremačica_2020.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnog mjesta, domar - ložač, datum objave: 8.10.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta domara - ložača.

Natječaj_domar-ložač_10_2020.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta, pomoćnik u nastavi - datum objave: 6.10.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta pomoćnika u nastavi.

Natječaj,_pomoćnik_6.10_.2020_._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta, pomoćnici u nastavi - datum objave: 10.8.2020.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta, pomoćnici u nastavi.

Natječaj,_pomoćnici_u_nastavi,_10.8_.20_._.doc

KnjigeObavijest

Klikom na link možete otvoriti obavijest o načinu zaprimanja zahtjeva, upita i zamolbi.

Obavijest.docx

KnjigeOdluka o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi

Klikom na Link možete otvoriti Odluku o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi za učenike s teškoćama.

Odluka o poništenju natječaja za radno mjesto pomoćnik u nastavi

KnjigeObavijest o odabiru po natječaju od 10. prosinca 2019.

Klikom na link možete otvoriti obavijesti o odabiru po natječaju od 10. prosinca 2019.
Obavijest_o_izboru_učitelja_solfeggia.pdf
Obavijest_o_izboru_učitelja_harmonike.pdf
Obavijest_o_izboru_strucni_suradnik.pdf

KnjigePoziv turističkim agencijama na predstavljanje ponuda za izvanučioničku nastavu

Na temelju članka 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole, obavještavamo turističke agencije Eklata d.o.o. i Spektar putovanja da će se u četvrtak 30. siječnja 2020. godine u 17.00 sati u predvorju škole održati roditeljski sastanak vezano za odabir turističke agencije za provođenje petodnevne ekskurzije za učenike sadašnjih sedmih razreda.

Ravnatelj
Ivica Radošević