KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta - datum objave: 01.10.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta:
Natječaj-01._10_._2015_._.doc

KnjigeNatječaj za stručno osposobljavanje - datum objave: 28.08.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa:
Natječaj_za_stručno_osposobljavanje,_28._08_._2015_._.doc

KnjigeJavni poziv turističkim agencijama za dostavu ponude - datum objave: 26.03.2015.

Na temelju članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole, OŠ dr. Jure Turića iz Gospića objavljuje JAVNI POZIV turističkim agencijama za dostavu ponude.

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 8. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanucionicke_nastave_-_8.razred_.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta, OGŠ - datum objave: 18.03.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta u Osnovnoj glazbenoj školi:
Natječaj_-_Osnovna_glazbena_škola,_18.3_.2015_._.doc

KnjigeRezultati javog poziva za provedbu izvanučioničke nastave

Na temelju članka 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole, objavljujemo popis turističkih agencija koje su odabrane za provedbu izvanučioničke nastave.

Prvi razredi: Kompas Zagreb d.d., Ede Murtića 4, 10 000 Zagreb
Drugi razredi: A.N.A.B.A.R. tours, Zametska 12/1, 51 000 Rijeka
Treći razredi: Kompas Zagreb d.d., Ede Murtića 4, 10 000 Zagreb
Četvrti razredi: Hostel Karlovac d.o.o., E. Antića 69, 51 266 Selce
Peti razredi: Eklata d.o.o., Osječka 11, 21 000 Split
Šesti razredi: Kompas Zagreb d.d., Ede Murtića 4, 10 000 Zagreb
Sedmi razredi: Eklata d.o.o., Osječka 11, 21 000 Split
Osmi razredi: Nije odabrana nijedna agencija

Ravnatelj
Ivica Radošević

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta - datum objave: 20.02.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta.
Natječaj_-_20._02_._2015_._.doc

KnjigeNatječaj za popunu radnih mjesta, OGŠ - datum objave: 20.02.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta u Osnovnoj glazbenoj školi.
Natječaj_-_20._02_._2015_.,_Osnovna_glazbena_škola_.doc

KnjigeJavni poziv turističkim agencijama za dostavu ponuda - datum objave: 09.02.2015.

Na temelju članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovnih aktivnosti izvan škole, OŠ dr. Jure Turića iz Gospića objavljuje JAVNI POZIV turističkim agencijama za dostavu ponuda.

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 1. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanučioničke_nastave_-_1.razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 2. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanučioničke_nastave_-_2.razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 3. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanučioničke_nastave_-_3.razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 4. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_višednevne_izvanučioničke_nastave_-_4.razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 5. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanučioničke_nastave_-_5._razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike 6. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_jednodnevne_izvanučioničke_nastave_-_6._razred_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_višednevne_izvanučioničke_nastave_-_7._razredi_.doc

Klikom na link možete otvoriti Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 8. razreda:
Natječaj_za_organizaciju_višednevne_izvanučioničke_nastave_-_8._razred_.doc

Ravnatelj
Ivica Radošević

KnjigeNatječaj za stručno osposobljavanje - datum objave: 09.02.2015.

Klikom na link možete otvoriti natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa.
Natječaj_za_stručno_osposobljavanje,_09.02_.2015_._.doc

Knjige„Nisi sam – pažnju ti dam“

Grad Gospić  u suradnji s partnerima Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, Područni ured Gospić, Osnovnom školom dr. Jure Turića iz Gospića i Osnovnom školom Dr. Franje Tuđmana Lički Osik u prostorijama Kulturno informativnog centra Gospić održao je 8. prosinca 2014. godine početnu Konferenciju u sklopu projekta „Nisi sam – pažnju ti dam“ financiranog iz Europskog socijalnog fonda.
Ovim projektom osiguravaju se pomoćnice i pomoćnici u nastavi učenicima s teškoćama, a ukupna vrijednost projekta je 1.193.884,40 kn, dok je 1.142.427,98 kn bespovratno financirano sredstvima Europskog socijalnog fonda.
Na konferenciji su predstavljene aktivnosti projekta te je šira javnost upoznata sa značajem osiguranja pomoćnica i pomoćnika učenicima s teškoćama za njihov daljnji razvoj i jačanje inkluzije u redovne odgojno-obrazovne procese.
Cilj projekta je doprinijeti povećanju socijalne uključenosti i integracije učenika s teškoćama u redovite osnovnoškolske ustanove na području Grada zapošljavanjem 18 pomoćnica i pomoćnika u nastavi. Tako je 14 pomoćnica i pomoćnika u nastavi za djecu s teškoćama u razvoju počelo s radom u OŠ dr. Jure Turića, a četvero njih u OŠ Dr. Franje Tuđmana u Ličkom Osiku.
Ugovorno tijelo je Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Organizacijska jedinica za upravljanje strukturnim instrumentima (DEFCO).