Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta učitelja u Osnovnoj glazbenoj školi (m/ž).

Saznajte više

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta spremačice (m/ž).

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta - datum objave: 13. prosinca 2022.

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta - datum objave: 28. studenog 2022.

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta pomoćnika u nastavi - datum objave: 21. studenog 2022.

Saznajte više

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta - datum objave: 28. rujna 2022.

Saznajte više

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta u Osnovnoj glazbenoj školi - datum objave: 28. rujna 2022.

Saznajte više

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta pomoćnika u nastavi - datum objave: 28. rujna 2022.

Saznajte više

Klikom na link možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta, pomoćnici u nastavi - datum objave: 25. srpnja 2022.

Poštovani roditelji,

sukladno članku 14.  Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne predmete učenicima osnovnih škola osiguravaju se Državnim proračunom.

Učenici će udžbenike dobiti na početku nove školske godine.

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice) kupuju roditelji prema popisu u prilogu ove obavijesti.

NAPOMENA: Grad Gospić za školsku godinu 2022./23. osigurava likovne mape za sve učenike od 1. do 8. razreda, radne materijale (kutije) za Tehničku kulturu od 5. do 8. razreda i sve radne bilježnice za učenike 1. razreda.

Ivica Radošević, dipl. učitelj

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta kuhara/kuharice u produženom boravku - datum objave: 2. veljače 2022.

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta učitelja u produženom boravku - datum objave: 2. veljače 2022.

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnog mjesta učitelja engleskog jezika - datum objave: 28. prosinca 2021.

Saznajte više

Klikom na poveznicu možete otvoriti natječaj za popunu radnih mjesta, pomoćnici u nastavi - datum objave: 28. prosinca 2021.