KnjigeAkcija „20 dana dobrote“

Danas su učenici produženog boravka učiteljice Sanje Puškarić Delač, učitelja Vanje Antića, te 3.b razreda učiteljice Vlatke Galac ugostili udrugu za zaštitu životinja „AnimalLiku“ i uručili im veliku donaciju hrane, dekica, posuda i igračaka za njihove štićenike. U sklopu akcije “20 dana dobrote” svake godine pred Božić učenici i njihovi učitelji doniraju u plemenite svrhe. Ove godine darovali smo napuštene životinje o kojima skrbi navedena udruga i tako pokazali da mala dječja srca kriju u sebi veliku ljubav i svojim malim ručicama čine velika djela. Volonteri i predstavnica udruge učenicima su u goste doveli kujicu Bellu, koja se izvrsno zabavila u dječjem društvu. Učenicima su ispričali čim se udruga bavi, kako mogu pomoći, a učenici su ispričali i svoje priče o tome kako su pomogli nekoj životinji kad su je pronašli napuštenu ili u nevolji. Svi učenici dobili su na poklon razne prospekte, bojanku i kalendar, a razredi i učitelji zahvalnice za pomoć i podršku radu udruge.

Učiteljica Sanja Puškarić Delač