KnjigeOdržana početna konferencija projekta „Mladi za održivi razvoj Like“

Klaster Lika Destination već treću godinu radi na promociji turističke destinacije Lika, umrežavanju turističkih subjekata, kao i na kontinuiranim edukacijama lokalnog stanovništva o potencijalima destinacije i održivog razvoja turizma. Projektom „Mladi za održivi razvoj Like“ napravljen je iskorak te su u svoje aktivnosti uključili i djecu kojoj će se projektnim aktivnostima, na njima primjeren način, približiti principi održivog razvoja.
Projekt je to, koji je sufinanciran sredstvima Ureda za Udruge Vlade Republike Hrvatske u sklopu Švicarsko-hrvatskog programa suradnje kroz poziv “Osnaživanje doprinosa organizacija civilnoga društva obrazovanju za održivi razvoj za unaprjeđenje ekonomske i socijalne kohezije” kojeg Klaster kao nositelj provodi u partnerstvu s Osnovnom školom dr. Jure Turića i Srednjom školom Plitvička jezera Društvom „Naša djeca“ grada Gospića i Ličkom ekološkom akcijom.

image  image

Prilog: Vlatka Galac