KnjigeBožićna priredba

Svečanom i veselom priredbom obilježili smo kraj prvoga polugodišta. Ravnatelj Ivica Radošević pozdravio je sve prisutne i uputio riječi dobrodošlice. Čestitao je učenicima na postignutim rezultatima u radu, zahvalio učiteljima na trudu i zalaganju, a roditeljima na dobroj suradnji. Svima je uputio lijepe želje za Božić  te zaželio sretnu i uspješnu novu 2019. godinu. Učenici, djelatnici škole, roditelji i mnogobrojni gosti uživali su u raznovrsnim izvedbama kojima su nam naši izvođači dočarali ljepotu Božića, mira i blagostanja . U programu su sudjelovali učenici od prvoga do osmoga razreda koji su se marljivo i vrijedno pripremali, za ovaj trenutak, pod burnim okom svojih mentora. Uveselili su naša srca pjesmom, plesom , glumom , recitacijom i modnim kreacijama ručno izrađenoga nakita.  Uživali smo u svemu što su nam priredili. Hvala našim učiteljima i učiteljicama razredne i predmetne nastave koji su marljivo pripremali svoje učenike .  Zahvala i našim ovogodišnjim voditeljicama i organizatorici konferanse.
Čestit Božić i sretna nova godina!
Novinarska grupa