KnjigeDani kruha, Dani zahvalnosti za plodove zemlje 2020.

Ove godine, zbog okolnosti u kojima smo se našli, nije bilo zajedničke izložbe koja se održava svake godine u listopadu u holu škole uz blagoslov svećenika. Ipak učenici područne škole Lički Novi s učiteljicom Anom Ivanetić i učenici 2.d razreda s učiteljicom Ankicom Valentić obilježili su ovaj dan u svojim učionicama. Vrijedni su učenici uz podršku svojih učiteljica i roditelja svoju zahvalnost prirodi izrazili nizom prelijepih i izuzetno maštovitih uradaka napravljenih od kruha i darova prirode. Od srca su naravno pomogle i bake, koje svoje bogato iskustvo tradicionalno prenose na svoje unuke te kako bi proizvodi bili ljepši i ukusniji. Osim proizvoda koji su se mogli vidjeti na stolovima učenici su krasnoslovili pjesmice o kruhu i pjevali prigodne pjesme. Sve je organizirano uz propisane epidemiološke mjere.

Pregledom fotogalerije možete uživati u raznovrsnosti proizvoda i maštovitosti naših vrijednih učenika.

Koordinatorica Eko - škole Antonija Rosandić