KnjigePozdrav s našim osmašima

Danas su se učenici osmih razreda pozdravili sa svojim osnovnoškolskim obrazovanjem te su im svečano uručene svjedodžbe. Iza njih je osam godina učenja, prijateljstva, zaljubljenosti, smijeha, neprospavanih noći, zaboravljenih zadaća i vječnih uspomena. Mnogo toplih riječi učenicima je, osim razrednica, uputio i ravnatelj škole Ivica Radošević. Srdačno je pozdravio sve prisutne učitelje, roditelje, bake i djedove koji su ponosno gledali u svoju djecu.
Učitelji i učenici priredili su bogat program za ovaj svečani trenutak. Osmaši su otplesali engleski i bečki valcer, a Mateo Prša, Iva Rukavina i Karla Savatović otpjevali tri pjesme.
Našim osmašima želimo puno uspjeha kod upisa u srednje škole i u daljnjem školovanju. Vrata naše škole uvijek će vam biti otvorena.

Učiteljice: Mandica Letina i Dragica Uzelac
Novinarska grupa