KnjigeProsinac u Gospiću

Učenička zadruga „Vodarica Marta“ sudjelovala je na manifestaciji Prosinac u Gospiću. Prodajom različitih rukotvorina i vrijednih radova učenika i njihovih mentora ostvarena je uspješna zarada. Dio sredstava doniran je kao i svake godine u humanitarne svrhe. Jedna humanitarna uplata u iznosu od 1500 KN izvršena je na račun Udruge roditelja djece s poteškoćama u razvoju „Pčelice“, a sredstva su namijenjena za neurorehabilitaciju robotikom u Poliklinici Glavić za jednog dječaka (korisnika Udruge). Druga humanitarna uplata u iznosu od 1500 KN izvršena je na račun majke jednog mladića (bivšeg učenika naše škole) koji također treba rehabilitaciju u istoj poliklinici.
Malim koracima učimo činiti velika djela!
Lijepo je činiti dobro!

Škola za život

Projekt „Odgoj za volontiranje i održivi razvoj u školama“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Projekt „Mladi za održivi razvoj Like“ sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.